Marina Vjollca bën ndryshimin drastik në pamje dhe mezi njihet (Foto)

Moderatorja Marina Vjollca ka ndryshuar jo vetëm ngjyrën e flokëve, por edhe modelin. Moderatorja nuk është më ajo bjondja e ëmbël që jemi mësuar ta shikojmë në ekran por tashmë është kthyer në një brune me flokë të shkurta.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku na ka lënë të gjithëve pa fjalë. Si kurrë më parë, moderatorja shihet me flokë të zinj, të shkurtër dhe balluke.

LEXO EDHE  Njoftimi surprizë! Festivali i Kanës do të mbahet këtë vit

Sigurisht që komentet nuk kanë munguar dhe ai më pikanti ishte nga bashkëshorti i Marinës, Getoari.

“Sa i ngjan gruas time”, i komenton Getoari. ”

Me siguri ky ndryshim i Marinës ka të bëjë me ndonjë xhirim apo set fotografik.