Vella Rama i sportit dhe Rang Roveri luksoz dark në Rradhime, vere qindra euro nje shishe?

Nje Rame ne Tirane e nje ne Vlore. Duket se Oldi Rama.vellai i KM te vendit ka zgjedhur Rradhimen ne Vlore te qetesohet e pushoje ne keto dite te trishta. Ne oret e mesnates nje darke.me mysafir qe priten ne lokalin bich bar, ai pasi ka ftohur shishet e veres ne enen me akull, ka nisur darken fillimisht vetem.

Ajo qe nuk del nga vemendja eshte makina e tij luksoze Range Rover prodhim i fundit. Nuk eshte Range ardhur nga USA sic pretendonte kryeministri pak muaj me pare per makinen e te vellait. Drejtori i klubit te Partizanit sigurisht ka mundesi te jete komod ne zgjedhjen e automobilit te kushtueshem, si shefi i ekipit.

LEXO EDHE  Covid-19 paralizon universitetet në Belgjikë, Zvicër dhe Mbretëri e Bashkuar

Makina me targat e dukshme ndoshta eshte dhurate transporti apo prone e vellait te Kryeministrit?!Detajet gjithnje bejne diferencen..
Nderkohe nga pamjet duken dy shishe vere nji Cheverny blanc dhe nji Tank garage skin
Cheverny blanc eshte nje vere e kushtueshme rreth 100 euro kurse Tank garage eshte diku te 700 euro. Ndoshta jane vetem.shishet te tilla, por ambalazhi flet per nje nate te shtrenjte ne kete tavoline. /Shijaktv