Shqiptari filmon live shpërthimin në Bejrut dhe ua tregon familjarëve (Video)

Duket se mes shumë banorëve të Bejrutit që janë tronditur nga shpërthimi i fuqishëm i ndodhur këtë pasdite në kryeqytetin e Libanit, ka edhe shqiptarë të shumtë.

Njëri prej tyre ka filmuar momentin e frikshëm të shpërthimit, duke e treguar familjarëve të tij në shqip se çfarë ndodhi.

LEXO EDHE  Zgjedhjet/A do ta fusë Basha në lista? Agron Duka: Është çështje e të dyja palëve, fyem nga kjo pyetje

Pamjet e filmuara nga shqiptari janë të tmerrshme.