“Nuk shkoj pa 10 mijë euro në dasma”, këngëtari shqiptar thirrje autoriteteve: Hetojeni

Ditëve të fundit, në një media online doli lajmi se këngëtari i njohur shqiptar Ramadan Krasniqi ka thënë se nuk shkon të këndojë në dasma pa 10 mijë euro.

Rreth këtij lajmi, ka reaguar vetë këngëtari përmes një statusi në Facebook. Ai tha se ky lajm nuk është i vërtetë.

LEXO EDHE  Xhensila Myrtezaj tregon si arriti Besi ta bënte atë për vete

Me keqardhje për publikun dhe fansat! Nuk e njohë këtë Portal! Nuk kam dhënë askund një intervistë të tillë e as të përafërt! Çka është MJAFT është MJAFT! Ftojë publikisht Policinë dhe Hetuesinë të merren me këtë Media dhe këso njerëzish! Me respekt; Dani”, ka shkruar artisti.