Oriola topless në plazh, ndan foton romantike me Erosin nën dritën e hënës

Oriola Marashi ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Eros Grezda. Çifti ka zgjedhur të pushojë në një nga resortet luksoze të Turqisë. Ndonëse u përfolën për një ndarje mes tyre, duket se dyshja po jeton ditë plot dashuri përkrah njëri-tjetrit.

Së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar topless dhe ka mbuluar gjoksin vetëm me një gjethe.

LEXO EDHE  Reagimi i aktorit Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirimin e filmit “Rust”

foto galeri

E mesa duket ka qenë i dashuri që i ka bërë foton seksi partneres së tij, që tanimë njihet për poza sensuale. Ndërsa në një foto tjetër modelja ka pozuar së bashku me futbollisit nën dritën e hënës.

foto galeri