Heidi Lushtaku kryen testin për koronavirus, ndan eksperiencën e pakënshme me ndjekësit (Foto)

Modelja e njohur shqiptare Heidi Lushtaku është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar për ndjekësit një video të shkurtër në InstaStory, duke treguar se ka kryer testin për koronavirus. Ajo i është nënshtruar testimit me metodën RT-PCR, teksa ka treguar momentin kur i është nënshtruar një testimi të tillë.

LEXO EDHE  Kush është kineastia që u vra gabimisht nga aktori i famshëm Hollywood-ian

Absolutisht nuk është e dhimbshme, vetëm pak e pakëndshme”, shkroi ajo në mbishkrimin e videos.