Familja Beckham nis pushimet në Itali, dasma e Brooklyn në një kështjellë në Puglia

David dhe Victoria Beckham zgjedhin Puglia në Itali për të kaluar pushimet e tyre verore. Ata së bashku me katër fëmijët dhe nusen e ardhshme të fejuaren e Brooklyn, Nicola Peltz janë fotografuar nga e përjavshmja ‘Chi’ afër Brindizit ku po qëndrojnë në një resort luksoz. Një natë ne atë resort kushton plot 3500 euro.

Ndërsa sipas Daily Mail kështjella Borgo Egnazia në Puglia do të jetë vendi ekskluziv vetëm për dasmën e Brooklyn dhe Nicola. Dasmë e cila sipas së përditshmes britanike pritet të kapë shifrën e 3 milionë eurosh.

LEXO EDHE  Paris Hilton vesh fustanin prej letre higjenike në festën e beqarisë

Brooklyn dhe Nicola u fejuan pak ditë më parë. Fëmija më i madh i familjes Beckham, ka tetë muaj që ka nisur një lidhje me 25-vjecaren bukuroshe.

foto galeri

foto galeri

 

foto galeri