Luana Vjollca vesh fustanin me çmim marramendës, ja sa ka kushtuar (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.

Pak më parë Luana ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shihet e veshur me një fustan të gjatë të kuq, teksa krahas postimit ka shkruar për këngën e re që do të lançojë.

LEXO EDHE  Paris Hilton rrëfen dh*nën që përjetoi kur ishte në qendrat e rehabilitimit

Faqja, ‘whattheywearin’ e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar  se fustani që shihet në foto ka kushtuar 4,998 euro. Moderatorja njihet për veshjet e saj të shtrejta dhe me çmime marramendëse.

Screenshot_27.png