Këngëtari i njohur shqiptar infektohet me koronavirus

Këngëtari i njohur shqiptar Art Abazi ka rezultuar sot i infektuar me Covid-19.

Pasi ka bërë tamponin, këngëtari është konfirmuar pozitiv dhe këtë lajm e ka dhënë vetë për ndjekësit në rrjete sociale. Ai shkruan në Instastory se ka patur disa probleme serioze shëndetësore që në fund rezultoi të ishte virusi famëkeq.

LEXO EDHE  "Je askushi!", Paloma dhe Kledi sherr për pastrimin e shtëpisë

Arti ka informuar ndjekësit se tashmë është shumë më mirë se dje dhe është izoluar në shtëpinë e tij.