Me djalin në gji, Klea Huta tregon si është jeta e saj në realitet dhe Instagram

Klea Huta është një nga mamatë më të reja të showbizz-it shqiptar, dhe gjithmonë e tregon përmes postimeve se sa e lumtur është.

Klea Huta është bërë nënë vetëm disa javë më parë. Ajo solli në jetë djalin të cilin e ka quajtur, Krid.

Së fundmi këngëtarja ka postuar disa foto në ‘Instagram’,  në njërën shihet duke e ndërruar djalin e saj në bagazhin e makinës e kuruar në çdo detaj, ndërsa në foton tjetër shihet duke i dhënë gji djalit dhe disi më e çrregullt.

LEXO EDHE  Paloma zbulon arsyen se pse do e falte bashkëshortin nëse do e tradhtonte

“Instagram dhe jeta reale”, shkruan Klea krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

Instagram vs Real life 1 or 2??

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on