Foto/ Brenda shtëpisë magjepsëse të Gigi Hadid

Modelja e famshme Gigi Hadid, edhe pse është në pritje të ëmbël,  është marrë me rimodelimin e shtëpisë së saj në New York gjatë vitit të kaluar e deri më tani.

Me postimin e fundit në ‘Instagram’, Gigi ka zbuluar shijet e saj tejet të veçanta, që i kanë surprizuar ndjekësit dhe dizenjuesit.

“Jam shumë e emocionuar që do të kalojë kohë nëpër këto cepa kaq të veçantë që janë bërë me ndihmën e krijuesëve të mi të preferuar, të cilët përqafuan idetë e mia dhe s’më morën për të çmendur”, ka shkruar Gigi krah albumit të fotove nga ambientet e shtëpisë.

Me stilin vintage dhe ngjyrat e ndryshme, shtëpia e Gigi-t duket si një arratisje drejt artit dhe botës së saj tejet të pasur.

LEXO EDHE  Wanda Nara i fal tradhtinë Mauro Icardit: Do ta ruaj vetë nga kur*at (Foto)