Almeda Abazi i rikthehet televizionit, ja ku do ta shohim bukuroshen shqiptare

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi u shkëput nga televizioni pas lindjes së djalit të saj, Efehanit. Atë e kemi parë si aktore dhe si prezantuese, e cila është shumë e komentuar si në Shqipëri, ashtu dhe në Turqi.

Fansat i kanë kërkuar prej kohësh t’i rikthehet televizioni dhe siç duket dëshira e tyre do të realizohet.

LEXO EDHE  Tragjike/ Ekzekutohet rreperi i njohur, një vit më parë e rrahën barbarisht

Në një intervistë për gazetarët turkë, Almeda ka treguar se do të rikthehet me një projekt të ri, por pa zbuluar se ku do e shohim.

“Më mungon televizioni, kam një projekt dhe do rikthehem së shpejti”, është shprehur ajo.