Vesa Luma dhe Big Basta nuk flasin me njëri-tjetrin, këngëtarja tregon arsyen

KëngëtarjaVesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Së fundmi këngëtarja ka zbuluar se është zënë me Big Bastën dhe e kanë ndarë mendjen të mos i flasin njëri-tjetrit gjithë ditën.

Me anë të një postimi në Instagram, Vesa ka treguar se zënka e tyre ka nisur pasi Bastës i janë dashur disa minuta për t’i shkrepur foton e duhur dhe kjo e ka nervozuar.

LEXO EDHE  Bora Zemani reagon publikisht pas daljes nga "Big Brother"

“Godite ne shenje burri ..tash nuk folim gjithe diten, jemi bo nervoz, se kemi nejt disa minuta me nxerr foton e duhur ama kaluse…i ka martesa kto peripeci”, ka shkruar ajo.