Besniku e kërcënoi publikisht, Jonida Vokshi: Hap gojën sa para do

Jonida Vokshi para disa muajsh është martuar me aktorin Besnik Krapin e më pas u zbulua lajmi i bukur se ajo ishte në pritje të ëmbël. Tashmë Jonida ka sjellë në jetë vajzën e saj dhe po mësohet me rolin e saj të ri, atë të mamasë.

Jonida me bashkëshortin, përveçse janë të dashuruar kokë e këmbë, janë dhe miq tepër të mirë e që nuk i kursejnë shakatë mes tyre.

LEXO EDHE  ‘Mos fut hundët ...’/ Debat i fortë mes Palomës dhe Sheilës në BBV

Së fundmi Besniku ka publikuar një foto të aktores në Instagram dhe krahas saj shkruan “Jom ka mendoj me e postu vazhimin e këtij momenti. @jonidavokshi çka po thu ti?”.

Hap gojën sa para do”,- ka shkruar Jonida me nota humor, duke u munduar ta korruptojë që të mos e postojë.