Video/ Interi në avantazh ndaj Genoas, Lukaku shënon golin e 22-të në Serie A

Interi po luan në fushën e Genoas në këto momente dhe ka kaluar në avantazh falë golit të Romelu Lukakut.

Sulmuesi belg zhbllokoi shifrat në minutën e 34-t, duke gjetur golin e 22-të në sezonin e parë në Serie A.

LEXO EDHE  VIDEO/ Nuk ndalen lojtarët kuqezi në Europë, Ernest Muçi realizon një supergol në Poloni

Biraghi dhuroi një kros të bukur nga e majta dhe bomberi 27-vjeçari mposhti me kokë portierin Perin.