Ndërkohë që të gjithë po flinin, ja çfarë bënte Luana Vjollca në 4 të mëngjesit!

Luana Vjollca është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar e cila njihet për format e saj trupore.

Epo nuk ka si të jetë ndryshe kur vullneti i saj e bën që ajo të dalë për vrap në pik të mëngjesit. Së fundmi ajo ka publikuar disa video në “Instastory” teksa shihet e vendosur dhe plot energji për të mbajtur trupin në formë.

LEXO EDHE  Miku i Granitit flet për marrëdhënien e tij me Fifin: Telenovelë turke, ka kaluar kornizat e normales

Ajo ka preferuar të zgjedhë freskinë e orës 4:00 në mëngjes për të ushtruar aktivitetin e saj. “Nuk më zë gjumi kështu që po dal për vrap”, shkruan Luana krah videos.

Luana pritet që së shpejti të vijë në një bashkëpunim me këngëtarin e njohur spanjoll, Jay Santos.