E lidhur me Capital T apo me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës? Flet Adrola Dushi

Një foto e Adrola Dushit me Capital T bëri bujë në rrjetet sociale, pasi dyshja dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Image

Kjo foto erdhi menjëherë pas fjalëve se modelja po shijon një romancë me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Gashi, i cili është djali i avokatit të njohur Tomë Gashi.

E pyetur për këtë, Adrola Dushi tha ekskluzivisht për “iconstyle.al”, se nuk është i vërtetë lajmi i romancës me djalin nga Kosova.

LEXO EDHE  A do të ketë përballje me Mevlanin? Ledjana shuan kuriozitetin e ndjekësve

Modelja bukuroshe mohoi lidhjen me Gashin, për të cilën mediat shkruanin se është konsoliduar dhe se dyshja po shkon drejt martesës.

Ndërsa e pyetur për Capital T, Adrola zgjodhi të mos flasë!