Mbesa e biznesmenit gay ‘çmend’ ndjekësit, tregon tatuazhin në pjesën intime (Foto)

Elton Ilirjani është një nga biznesmenët më të suksesshëm shqiptar, duke qenë CEO i disa kompanive në mbarë botën.

Eltoni është bërë i njohur edhe për shkak të karakterit të tij shumë të hapur, duke pranuar pa ngurim bindjet e tij seksuale, të cilat janë homoseksuale.

Para pak kohësh ai na ka prezantuar me mbesën e tij super seksi, e cila nuk është shumë aktive në Instagram sa ai, por së fundmi ka ngritur temperaturat me postimin që ka bërë.

Rene ka publikuar një foto teksa shihet e veshur me bikini të zeza dhe një rrobdishamper mbi sype, ndërkohë që në dorë mban një gotë verë. Tatuazhi në pjesën intime nuk mund të shpëtojë pa u vënë re.

 

View this post on Instagram

 

another one🤯

A post shared by Renée Reffo © (@renee_reffo) on

 

View this post on Instagram

 

cheers to a new beginning 💫

A post shared by Renée Reffo © (@renee_reffo) on

LEXO EDHE  “Mendova se po vdisja”/ Aktorja: Kisha Covid-19 por testi më doli negativ