Foto/ Eva Padlock, vajza e çadrave të Moto Gp që po i vë flakën Instagramit

Quhet Eva Padlock dhe është një nga vajzat që u mbante çadrën pilotëve të Moto Grand Prix përpara fillimit të garave të këtij kampionati botëror.

Aktualisht Eva po “shpërthen” në Instagram teksa poston shpesh foto dhe selfie të nxehta të cilat tregojnë format e saj superseksi.

LEXO EDHE  Sherr te Tirana, çfarë ndodhi mes Ngoo dhe Karabecit

Bukuroshja ka rreth 1.7 milionë ndjekës në profilin zyrtar në Instagram.