Eni Koçi i bën urimin perfekt Genc Prelvukajt për ditëlindje (Foto)

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj, feston sot ditëlindjen. Partnerja e tij Eni Koçi ka vendosur që  t’i bëjë një urim mjaft të veçantë.

Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqen së bashku dhe në të shkruan: “Tek ti kam gjetur partnerin perfekt, shokun më të mirë dhe dashurinë më të ëmbël që dikush mund të ketë përjetuar! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime.”

Image
LEXO EDHE  Rozana Radi jep mesazhin që çdo femër duhet ta lexojë (Foto)