Xhensila dhe Bes Kallaku i organizojnë festën përrallore së bijës në oborrin e vilës së tyre (Video)

Ajka ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe babi Besi me mami Xhensilën nuk mund të ishin më të lumtur. Ata kanë ndarë urimet e tyre të veçanta në Instagram, duke na ngrohur zemrat.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto të vjetër të vajzës së tij kur ishte ende e vogël dhe i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.

 

LEXO EDHE  Elita Rudi në pritje të fëmijë së dytë? Fotoja që ngre dyshimet

Çifti i njohur është kujdesur të organizojë një super festë në shtëpinë e tyre në Gjirin e Lalëzit për të cilën duket se kanë menduar çdo gjë në detaj.

 

View this post on Instagram

 

u shkrivaa🥺 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

 

 

View this post on Instagram

 

💃💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

 

View this post on Instagram

 

ajka’s birthday💕 #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on

 

View this post on Instagram

 

they’re so gorgeous oml🥺❤️ #xhensilamyrtezaj #xhensilator

A post shared by xhensilatore (@xhensilatore) on