Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zyrtarizojnë lidhjen dhe nisin bashkëjetesën

Romanca mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt është në qendër të vëmendjes së mediave. Pasi u ndanë në fund të vitit të kaluar, ata janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit më të dashuruar se kurrë.

Madje kanë vendosur ta çojnë marrëdhënien e tyre edhe një hapë më tej. Burime për GSH raportojnë se Jonida Maliqi dhe aktori i humorit kanë nisur bashkëjetesën në shtëpinë e këngëtares.

Së bashku edhe me çiftin jeton edhe djali i Jonida Maliqit, Joni.

LEXO EDHE  U shtrua me urgjencë në spital, ja nga se vuan aktorja e famshme turke

Këngëtarja në një video në “Instagram”, zbuloi se tashmë Romeo jeton me të. Në video, ajo duket teksa e shqetëson Romeon ndërkohë që ai është punon në sallon. E duket se fjala magjike për ta larguar që aty është “Të dua”.

Jonida Maliqi dhe aktori kaluan fundjavën në jug të vendit. Duket se tashmë lidhja e tyre është zyrtarizuar edhe pranë familjarëve, duke u konsoliduar kështu si çift.