Foto/ Është në arrest shtëpie, ‘Zogu i Tiranës’ surprizohet për ditëlindje në mesnatë

Moderatori, Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës” feston sot ditëlindjen.

Ai ndodhet në arrest shtëpie, por megjithatë nuk kanë munguar surprizat për moderatorin.

Hermesi është surprizuar në mesnatë nga miqtë e tij, të cilët i kanë dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila, si dhe dhurata të shumta luksoze.

LEXO EDHE  Lyrical Son në bashkëpunim me Fjoralba Ponarin?

Ndërkohë nuk dihet ende sa do të zgjasë arresti në shtëpi i “Zogut të Tiranës”, por 26-vjeçari i ka mohuar akuzat e tij duke deklaruar se është i pafajshëm.