Këngëtarja shqiptare na shkriu së qeshuri me foton nga bregdeti me ‘brekë’ në kokë (FOTO)

Këngëtarja, Aurela Gaçe njihet për deklaratat e saj të drejtpërdrejta dhe nuk kursehet po ashtu as kur bëhet fjala për batuta.

Së fundmi ka nisur pushimet në bregdet nga ku nuk mungojnë edhe postime në rrjetet e saj sociale.

Aurela  ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet e shtrirë në shezllon me rroba banjo dhe mbi kokë ka vendosur një palë tuta të shkurtëra për t’u mbrojtur nga dielli. Ndërkohë ajo e ka përshkruar foton me diçiturën komike, ku ka shkaktuar shumë të qeshura.

LEXO EDHE  Foto/ Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz i rrethuar nga femra seksi

“Ky diell t’i vë “brekët në kokë”. Tutat më saktë, mos keqkuptohemi”, ka shkruar Aurela.

 

View this post on Instagram

 

Ky Diell ti vë “brekët ne kokë” 😅🤪 Tutat më sakte, mos keqkuptohemi😜

A post shared by veten dua gjalle #newalbum (@aurelagaceofficial) on