Futbollisti i Teutës humbet njeriun e dashur para ndeshjes me Skënderbeun

Futbollisti i Teutës Emiljano Vila mbrëmë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të babait të tij.
emiliano vila
Lajmi u dha nga klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare të “djemve të detit”.

Ngjarja e rëndë e ka prekur Vilën dy ditë para ndeshjes me Skënderbeun.

Njoftimi i Teutës

LEXO EDHE  ‘Djeg’ konkurrencën e PSG dhe Milanit, Interi merr Tonalin

NGUSHËLLIM-Mbrëmjen e të shtunës është ndarë nga jeta babait i futbollistit Emiljano Vila. Klubi i Futbollit Teuta i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të afërmve! KF Teuta i gjendet pranë futbollistit tonë për këtë humbje të madhe. Të gjithë sëbashku jemi krah Emiljanos për të përballuar këtë fatkeqësi! /Panoramasport/