Arbana Osmani zbulon nepsin e shtatzënisë (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani është në pritje të një fëmije dhe pasioni për të gatuar e ndihmon më shumë se çdo gjë në këto ditë.

Në disa postime të fundit në Instagram ka treguar përgatitjen e një ushqimi që e shijon në maksimum gjatë këtyre momenteve. Bëhet fjalë për një miks galete hudhra, majdanoz, vaj ulliri dhe parmixhano. Arbana tregon entuziazmin që ka për ti shijuar.

LEXO EDHE  Lori Hoxha zbulon vendin ku dëshiron të martohet (Foto)

Image

Me këtë zbuluam edhe një prej ushqimeve për të cilat ka më shumë neps gjatë shtatzënisë.

Kujtojmë se moderatorja është në pritje të një fëmije me regjisorin e emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajn.

Image