Foto/ Blogerja e njohur dhe talenti i Sevillas më të dashuruar se kurrë

Vazhdon me doza të larta lumturie historia e dashurisë mes Youtuber-it dhe njëkohësisht blogeres Marta Diaz me anësorin e djathtë të Sevillas, Sergio Regulion.

Bukuroshja 19-vjeçare ndiqet nga 2,1 milionë fansa në Instagram.

LEXO EDHE  Zyrtare/ Everton shkarkon trajnerin Benitez

Një vit më parë çifti doli zbuluar para mediave dhe që nga ajo kohë futbollisti i dalë nga akademia e Realit dhe Marta Diaz janë të pandarë nga njëri-tjetri.