Eleonora Goldoni i jep lamtumirën Interit: “Më duhet të luaj më shumë”

Eleonora Goldoni largohet nga skuadra e Interit pas vetëm një sezoni. pasi ajo shpjegoi në Instagram:

Arsyeja e këtij vendimi duket se kanë qenë minutat e pakta në dispozicion.

Goldoni njoftoi largimin e saj në “Instagram”: “Unë kam nevojë të luaj më shumë dhe të tregoj cilësitë e mia në fushë. Nuk është një lamtumirë. Unë jam gati për një aventurë të re”.

Bukuroshja njihet edhe për format e saj të përkryera siç shikohet shpesh edhe në fotot që ajo poston në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Napoli kërkon lojtarin e Ajax, bën ofertën e parë