Pozon nudo, e dashura e Neymar djeg rrjetin me foto përvëluese

Natalia Barulich i ka vënë flakën rrjetit me foto hot. E dashura e futbollistit të famshëm Naymar ka pozuar nudo e mbuluar vetëm me një çarçaf duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj.

“I lë gjërat të shkojnë për të qenë e lirë,”- shkroi Natalia në përshkrimin e fotos.

Modelja u shfaq joshëse dhe seksi duke tërbuar ndjekësit e saj, të cilët si kursyen komentet dhe zemrat. Lidhja e saj me Neymar bëri bujë në media, pasi modelja ka qenë për shumë kohë në një lidhje me këngëtarin kolumbian, Maluma.

LEXO EDHE  Dhuna në derbin Tirana-Vllaznia, 3 persona në hetim

Ky i fundit pasi mori vesh për marrëdhënien mes ish të dashurës dhe futbollistit, i dha fund miqësisë me Neymar.