Denoncimi/ Bulqiza mbulohet nga kanabisi (Foto)

As pandemia dhe as bllokimi që prej marsit i vendit nuk i ndal kultivuesit e lëndëve narkotike të vijojnë me mbjelljen e hashashit.

Denoncimin e rradhës e bën ish kryeministri Sali Berisha, i cili publikon edhe imazhe nga parcelat.

LEXO EDHE  Automjeti përfshihet nga flakët, dyshohet për të lënduar

Bëhet fjalë për zonën e Bulqizës, e cila mesa duket lulëzon me lënbdë narkotike.