Dasara Karaiskaj: Vajzës i kam thënë që leku është i pisët

Pasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’ u trajtua tema se si duhen trajtuar fëmijët. Pjesë e panelit ishin Aulona Musta, një psikologe dhe gazetarja Dasara Karaiskaj.

Dasara ka treguar se e kanë mësuar vajzën që leku është i pisët. Gazetarja shtoi se i kanë mësuar vajzës që ta respektojë paranë mirëpo jo ta prekë.

LEXO EDHE  Monika Lubonja e revoltuar me Ilir Shaqirin: Kam bërë një sy qorr, i kam pastruar qurret

Dasara: Ne e kemi mësuar vajzën që leku është i pisët, një herë për momentin jemi deri këtu. Unë nuk e di nëse kjo është një gjë e mirë apo jo . Ka mikrobe, kështu fëmija është i pastër, ta respektojë po..kemi derrkuca sa të duash.

Rudina Magjistari: Ka mikrobe ky është fakt.