Menaxheri i tij rezultoi pozitiv me koronavirus, ja si reagoi Getoar Selimi

Dekor Sahiti, menaxheri i grupit Babastars, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ai këtë gjë e ka bërë publike prej disa ditësh, madje, ka qenë pjesë e disa intervistave, ku tregoi për gjendjen e tij shëndetësore.

Për këtë lajm ka reaguar kreu i Babastars, Getoar Selimi. Me anë të një postimi në Instastory, ai tha se nuk i ndalon asgjë ata.

LEXO EDHE  Beniada Nishani provon cigaren për herë të parë dhe mbytet (VIDEO)

“Jo virusi po s’ka sen qe na nal. I fort është Dekori”- shkroi Geti.