Aksident i frikshëm, makina përmbyset në mes të rrugës

Një aksident automobilistik është regjistruar paraditen e kësaj të premteje aksin Pogradec-Lin.

Një drejtues ka humbur kontrollin e mjetit të tij tip fuoristradë dhe për pasojë është përmbysur në mes të rrugës. Fatmirësisht raportohet vetëm për dëme materiale.

LEXO EDHE  Berisha: Në 8 vite janë dhënë 3800 tendera sekretë, vjedhje e turpshme

Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.