Lajm i keq për Real Madrid, Zidane humbet yllin e mesfushës për sfidën ndaj Valencias

Real Madrid pret sot në stadiumin Alfredo di Stefano skuadrën e Valencias, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 29-të në La Liga.

Në lidhje me këtë ndeshje “Los Blancos” kanë bërë të ditur se mesfushori Isco ka pësuar një dëmtim muskulor dhe për pasojë nuk do të jetë në dispozicion për këtë ndeshje.

LEXO EDHE  Barcelona nis bisedimet për transferimin e Firminho-s

Spanjolli vuan nga një shqetësim në kofshën e djathtë dhe me gjasa do të mungojë edhe në transfertë kundër Real Socieadad ditën e diel.