Ndahet nga jeta në moshë të re këngëtari i famshëm! Emri (Foto)

Ndërron jetë në mënyrë të parakohshme këngëtari 28-vjeçar, Kim Jeong-hëan. Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së tij.

Yohan, emri i vërtetë i të cilit është Kim Jeong-hëan, bëri debutimin e tij me grupin e djemve NOM.

Pasi grupi u shpërnda, ai u bashkua me TST në 2017 si vokalist.

LEXO EDHE  Lajm i trishtë/ Ndërron jetë stilisti i famshëm (Foto+Emri)

TST, dikur i njohur si Top Secret, lëshoi albumin e tij të vetëm dhe të fundit “Count Doën” në janar.

Vdekja e Yohan tronditi fansat e tij.

Në postimin e tij të fundit në Instagram më 31 maj, ai publikoi një foto në plazh me përshkrimin: “Dua të udhëtoj”.