Ish-polici përplaset me shtyllën, dalin pamjet e aksidentit/ VIDEO

Një ish-polic ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me shtyllën e një karburanti në vendi e quajtur “Unaza e vjetër” në Kavajë.

Sipas Report tv, ish-polici i larguar me dëshirë nga detyra me iniciale M.Xh është dërguar me shpejtësi në spitalin e Durrësit dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

LEXO EDHE  1 pediatër dhe 4 infermierë rezultojnë me Covid-19/ Çfarë po ndodh në Elbasan

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.