Sherr mes Capital T dhe Majk? Reperët i hedhin kunja njëri-tjetrit në rrjete sociale (Foto)

Capital T dhe Majk kanë pasur raporte shumë të mira me njëri tjetrin madje kanë bërë edhe një bashkëpunim që ka rezultuar shumë i suksesshëm, këngën ‘Pasha jetën’. Por, duket se me kohën, gjërat kanë ndryshuar, ose të paktën kështu duket.

Ka qenë Majk i pari që ka lëshuar ofendime ndaj dikujt, pa përmendur emër, siç vepron shpesh në InstaStory.

Pa kaluar shumë kohë nga ky postim i Majkut, një tjetër nga Capital T është interpretuar në rrjet si kundërpërgjigje.

LEXO EDHE  Beniada Nishani ishte një nga “eskortat” e Silvio Berlusconit? (Video)

“Përse urrejtje kur unë kam shfaqur dashuri. Përse je i inatosur vëlla” – është shprehur reperi, duke lënë të kuptohet se po i përgjigjet Majk.

Kunjat e lëshuara kundrejt njëri-tjetrit besohet se nisin nga hatërmbetja pas konfirmimit të duetit të Capital T me Ledrin i cili publikohet pasnesër si pjesë e albumit “Skulpturë”. Një afrim i tillë duket të mos i ketë pëlqyer Majk.