‘Nuk keni parë gjë akoma’/ Rritja e numrit të personave të infektuar! Ja meme që tregon kush është shkaku

Rritja e numrit të personave të infektuar me COVID 19 në Shqipëri, është ka rkitheyer sërish frikën tek qytetarët.

Lidhur me përhaphen e pandemisë ka patur komente dhe reagime të shumta ku të gjithë bashkohen në një pikë, se faji dhe përgjegjësia mbeten të qeverisë dhe kryeministrit Edi rama, të cilët nuk morën asnjë masë për të mbrotjru personelin mjeksor apo qytetarët.

LEXO EDHE  Basha: PD nuk është më strehë e të kaluarës (Video)

Lidhur me rritjen e num rit të të infektuarve ka ardhur dhe reagimi i ish0kryeminsitrit Berisha, i cili ka publikuar një meme në të cilën thuhen të gjitha.

Ja postimi i Berishës:

Sot rekordi i rekordeve, 57 raste me covid19

Kryekreu:Skeni pare gje akoma. Faji eshte i qytetareve!