Margaret që kërkon dashurinë në televizion “sulmohet” nga ndjekësit: Je plastikë e gjallë

Protagonista e “Për’puthen” Margaret Shllaku ka bërë një deklaratë që si ka pëlqyer aspak ndjekësve të saj. Në një emision televiziv deklaroi se nuk është keq të duket mirë në plazh dhe të mbulojë defektet ose flokët jo të stiluara me një kapele.

Ndjekësit nuk hezituan ti kundërviheshin me komente ku thonin: “Kur flet ti qe te ka ngri ftyra mga silikoni nk e di dmth”, “Pse mi dhe ne dush i do floket me model ti.. po prandja quhet plazh pra te qe te besh plazh jo topmodelen”, “Me mire zhulse sesa si ti qe je bo botox edhe operacione e gjalla.”

Ndërsa Margaret Shllaku ka reaguar për këto komente në një postim në Instastory duke thënë: “Më shkrijnë këto që komentojnë. Ju puth”.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi futet të martën në "BBV"? Arbana Osmani tregon si qëndron e vërteta