Këngëtarja shqiptare u bë xheloze që i dashuri i saj takoi Mariah Carey

Këngëtarja shqiptare Ilira u bë xheloze kur i dashuri i saj takoi këngëtaren e famshme botërore Mariah Carey. Gjithë të tjerët do të gëzoheshin pa masë nëse do të takonin një yll botëror por me sa duket këngëtarja shqiptare jo.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram ajo postoi një foto të të dashurit të saj krah Mariah Carey në Instagram.

LEXO EDHE  Zbuloi publikisht se është gay, shoku i ngushtë hakmerret ndaj Teas (Foto)

“U bëra xheloze kur [i dashuri im] takoi Mariah Carey. Unë jam mini-Mariah e tij. E vërtet që un jam 4 oktavëshe dhe jo 5, por gjithsesi. E takova edhe, nuk mendoj se i pëlqeva, ndoshta është binjak në horoskop.”- shkruan ajo me humor.