FOTO/ Momenti kur Hekuran Billa nxirret i vrarë nga makina

Janë publikuar pamjet kur 40-vjeçari Hekuran Billa nxirret i vrarë nga makina e tij pas atentatit që iu bë mbrëmjen e djeshme në zonën e “Komunës së Parisit” në kryeqytet.

Ai ishte në ecje kur persona të paidentifikuar nga një makinë po në ecje qëlluan drejt tij ku njëri prej plumbave e zuri në kokë duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

LEXO EDHE  Tre humbje jete dhe 2163 të infektuar në 24 orët e fundit në Shqipëri! Harta

Siç mund ta shihni dhe nga fotot e mëposhtme të LSA-së, viktima është nxjerrë nga makina pë t’u vendosur në ambulancë për tu dërguar më pas në morg për t’iu nënshtruar ekspertizës mjekoligjore, ndërsa hetuesit kanë vijura mbledhjen e provave.