Vethelmohet gruaja shtatzënë dhe hidhet nga dritarja, vdes fëmija në bark

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të mërkurë në Kopaçez të Delvinës.

Në shtatzënë është vethelmuar me helm për dhelprat. Ajo ka pirë ilaçe për helmimin e dhelprave dhe më pas është hedhur nga dritarja.

Fëmija 28- javësh i 24- vjeçares G.Z, ka ndërruar jetë në bark kurse ajo vetë është në gjendje të rëndë.

LEXO EDHE  Horoskopi 8 korrik 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

Ajo është transportuar menjëherë për në spitalin e Traumës në Tiranë për të bërë të mundur shpëtimin e saj.