E FUNDIT/ Të shtëna me armë pranë Bashkisë Kamzë, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë raportohen disa minuta më parë në afërsi të Bashkisë Kamëz.Dyshohet se nga të shtënat ka edhe persona të plagosur.

Policia është nisur për në vendngjarje, ndërsa ende nuk ka informacion për personat e përfshirë në konflikt dhe gjendjen e tyre.

LEXO EDHE  Udhëton nga Tirana në Piza, 79-vjeçari infekton familjen me koronavirus