Sherri në Tiranë/ Policia jep detajet, binjakët përfundojnë në spital

Policia ka dhënë detajet rreth sherrit të ndodhur mëngjesin e sotëm në kryqytet.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:30, në Sauk të Vjetër, ku dy vellezërit I.S dhe E.S., binjakë 32 vjeç, janë konfliktuar me sende te forta me dy persona të tjerë ende të paidentifikuar. Binjakët ndodhen në spital për të marrë ndihmë mjeksore.

LEXO EDHE  Epidemiologia shqiptare në SHBA: 300-400 testime në ditë të pamjaftueshme, izolimi nuk është zgjidhje

Sherri ka ndodhur për motive të dobëta.

Policia vijon punën për kapjen e autorëve, të cilët janë larguar nga vendi i ngjarjes.