Aksident me vdekje në Tiranë

Foto ilustruese

Një aksident me vdekje ka ndodhur në kryeqytet këtë të Martë.

Një grua 67 vjeçe ka mbetur e vdekur pasi është përplasur nga një automjet.

“Rreth orës 10:00, në Allias, mjeti me drejtuesen shtetasen E.S., 28 vjeçe, ka aksidentuar kembesoren Xh.Ll., 67 vjeçe, e cila pasi eshte transportur per ne spital fillimisht ne gjendje te qendrueshme, ka nderruar jete me vone. Drejtuesja e mjetit është shoqeruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme hetimore. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe percaktimin e shkakut të vdekjes pasi nga këqyrja paraprake nuk ka shenja dëmtimi në trup”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Goditi me grushte drejtorin e bankës, arrestohet