“Klubin e ri e zbuloj brenda 3 ditësh”, ylli i Atletico Madrid i habit të gjithë!

Lojtari i Atletiko Madridit, Saul Niguez, ka befasuar këdo, pasi nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare në “Tëitter”, ka lënë të kuptohet se do të largohet nga Atletico Madrid.

Ekipin e ri ku do të transferohet mesfushori spanjoll do ta bëjë të ditur pas 3 ditësh. “Klubi i ri do ta bëj të ditur për 3 ditë”, shkruhej në foton e postuar nga Saul.

LEXO EDHE  Një ndërhyrje “horror” ndëshkon Arsenal-in, Vardy shpëton Leicester-in

Kohët e fundit interes për shërbimet e 25-vjeçarit kanë shfaqur klube prestigjioze si PSG, Arsenal dhe Man.United me këto të fundit që kryesojnë garën.