VIDEO që nuk duhet humbur/ Vajza 4-vjeçare e Gentian Zenelaj mëson makinën

Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve, një djali të quajtur Daniel dhe një vajze që quhet Aria.

Aria, e cila është vetëm 4 vjeç, është kthyer në personazhin kryesor në llogarinë e Gentit në Instagram dhe videot e shumta baba e bijë tregojnë lidhjen e ngushtë dhe perfekte që ata kanë me njëri-tjetrin.

Vogëlushja është vajza e llastuar e babait, e cila ditën e sotme ka mësuar marshet e makinës dhe pretendon të bëhet shofere kur të rritet.

LEXO EDHE  U shfaq e mbuluar me shami në videoklip, Çiljeta tregon arsyen që fshihet pas kësaj

O DROMCA ATOMIKE ime ti”– shkruan aktori krahas videos së Arias.

 

View this post on Instagram

 

O DROMCA ATOMIKE ime ti 😍😍😍😘😘😘😘😘

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on