Sherr në Malësi të Madhe, plagoset me drapër një person

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e kësaj të premteje në Malësinë e Madhe.

Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe për pasojë njëri prej tyre është plagosur me drapër.  I plagosuri është nisur me urgjencë në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

LEXO EDHE  Eksperti amerikan jep lajmin e mirë: Ja kur presim ta kemi gati vaksinën anti-Covid

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00.