Pas intervistën te Fevziu, ja kë mori në celular Lulzim Basha

Pas intervistës në emisionin “Opinion” këtë të Enjte, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka telefonuar aleaten e tij politike Monika Kryemadhi.

Lajmin e bëri me dije vetë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

Kjo e fundit ishte e ftuar në një studio televizive, ndërkohë që deklaroi se po i binte telefoni dhe ishte Lulzim Basha.

LEXO EDHE  Pandemia/ Përse frekuentimi i bareve dhe restoranteve është shumë i rrezikshëm në këto kohë?

Kryemadhi komunikoi në celular me Bashën, duke i thënë se ishte në emision dhe do komunikonte me të pas përfundimit.

Kryetari i PD-së ndërkohë, sapo kishte përfunduar intervistën në emisionin Opinion me gazetarin Blendi Fevziu.