Vajza superseki, por “vdekjeprurëse” dhe e rrezikshme e aktorit të famshëm (Foto)

Aktori Dolph Lundgren ( i famshëm sidomos për role personazhesh negative) është dhe në jetën reale një njohës i mirë i arteve marciale. Dhe aftësitë e tij i ka përdorur për ta mësuar dhe vajzën e vet të madhe, Ida, sesi të mbrojë veten.

Këtu, ia ka dalë me sukses: Ida, një vajzë shumë e bukur dhe e fokusuar tek karriera e saj si modele, është dhe një luftëtare të cilës, nuk i del dot përpara!

LEXO EDHE  Në arrest shtëpie/ Dalin fotot e Fjolla Morinës nga banesa në Kukës

Vajza e atij që njihet si Ivan Drago, tek filmi Rocky IV, është ndërkohë dhe shoqe e ngushtë e Bianca Bree, e bija e Jean Claude Van Dammes. Epo nuk ka djem që do të guxonin të ngacmonin keto dy vajza simpatike!

Image